Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A helyemben ti merre mennétek...

A helyemben ti merre mennétek tovább?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a mai világban a mérnöki orvosi marketinges és informatikai irányzatok keresnek jól de én nem vagyok jó sem matekból sem kémiából és biológiából túlzottan az informatika pedig engem túlzottan nem vonz annyira legalábbis nem hogy azzal foglalkozzam ami megy és szeretem is azok a nyelvek az irodalom az írás ha tehetném újságíró lennék de mindenki monda hogy semmiképp se és rá keresve se találok valami fényes dolgokat róla...Köszönöm a válaszokat előre is!

2016. okt. 26. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad lebeszélni. Ha abban vagy tehetséges, és az érdekel, akkor igen is célozd meg az újságírást. Tanulhatsz ehhez kommunikáció és média szakon, de ha jó vagy nyelvekben akár anglisztika, germanisztika stb. szakokon is. A nyelv mindig jó választás, azzal bármit lehet kezdeni, ha olyan szintre kiműveled.
2016. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HAny eves vafgy? Fiu/lany?
2016. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!