Tudnatok nekem jo tovabb tanulasi otleteket adni?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretnek emberekkel dolgozni, embereken segiteni. Nem tudom milyen szakok vannak amelyeknek ez a celja. Egyenlore az orvosi az ami leginkabb erdekel. Csak kicsit aggodok a kemia miatt ezert kene egy b terv is.

2016. okt. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
sok van: pszichológia, szociális munka, ápoló, védőnő, mentőtiszt, gyógytornász, gyermekvédelmis, szociális gondozó-ápoló
2016. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Ezekre mar en is gondoltam, de egyik sem fogott meg igazan...
2016. okt. 28. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz közvetetten, de gyógyszerészet


(amúgy nem egyenlőre, hanem egyelőre! bocsi, ez az egyik olyan helyesírási hiba, amire nagyon háklis vagyok)

2016. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahhh koszonom! Nem is gondoltam h rosszul irom (oke most lehet hulyenek nezek ki), de mostantol figyelni tudok ra! Koszonom :D
2016. okt. 31. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!