Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sors messze vitt a paromtol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors messze vitt a paromtol. Meg bele telik egy kis idobe, hogy ujra talalkozzunk. Nehezen birjuk a tavolletet. Tudnatok otleteket adni, hogy ilyen messzirol mivel szerezhetnek oromet neki?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mit jelent nálatok az a nagy messzeség? Nem gonoszságból kérdezem, csak itt gyakorin az emberek hajlamosak már 100 km-től kezdve leküzdhetetlen távokról beszélgetni, meg távkapcsolatokról :D.
2016. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5000 km szerintem eleg meessze van
2016. aug. 31. 11:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja es elvalaszt a foldkozi tenger is
2016. aug. 31. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
És így milyen gyakran találkoztok, illetve meddig maradtok így (szerintem ez is sokat számít, hogy meddig kell kitartani)? Mert pl. köztünk 3 ezer km van kb. és mégis tudunk 3-4 hetente találkozni (itt is másik kontinensről van már szó, illetve csak átszállással lehet odarepülni). Esetleg, a közös tervezgetése az találkozóknak (mi általában kiválasztunk egy új várost, országrészt, ahol körülnézük, és így minden találkozó mintha egy mini nyaralás lenne, és így mindig van mit tervezgetni, ami sokat segít - legalábbis nekem :)).
2016. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a tavolsag ideiglenes. Amugy a megszokott tavolsag 1000 km olyankor 3 4 hetente talalkozunk de most mar miota itt vagyok nem lattuk egymast es meg van par honap amig vissza terek a megszokott helyre. Ide nem utazhat es en sem hagyhatom el a helyem igy barmi hasonlo nem lehetseges. Kisseb otletek kellenenek mind pl kepeslapok s hasonlo.. De kifogytam beloluk
2016. aug. 31. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt hinni, hogy ti vagytok James Bondék :D. De egyébként ilyen esetben én kézzel írva leveleznék. Romantikus lesz őket később végigolvasni, és addig is sokkal közelebbi az élmény:)
2016. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat James Bond nem all messze :D de majdnem talalt. Levelezes.. Nem is rossz az. Kepeslap eljut szoval ezzel sem lesz baj. Mas hasonlo otlet?
2016. aug. 31. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
apró csomag, ha lány akkor küldhetsz neki virágot egy helyi céggel, átutalással is kiviszik
2017. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!