Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fodrászati főiskola?! Többi lent!

Fodrászati főiskola?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Fodrásznak tanulok, előbb érettségit kapok,majd plusz két év után szakmát.. mindenem a fodrászkodás, imádom, így mindenképp szeretnék ebben a szakmában továbbtanulni, gondolok itt főiskolára, ezen kívül okj képzésekre is.. De a kérdésem: létezik-e egyáltalán olyan,hogy fodrászati főiskola? egyetem? ha igen, tudnátok írni nekem egy párat?:) lehet buta kérdés, igazából nagyon sok helyen néztem már, de mindegyik okj, vagy olyan szakmát ad,hogy a fodrászatot tanítsam, de azt nem szeretném.. szimplán teljesen szeretném elsajátítani ezt a szakmát, minden csínyát-bínyát eltanulni. előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!!:))

2016. okt. 28. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem létezik ilyen felsőoktatási szak, ami ezzel vagy ezzel hasonlóval foglalkozna, bőven kimerül minden ezzel a foglalkozással kapcsolatban, amennyit most kapsz a sulidban. Innentől már csak tapasztalat és jó marketing kell!
2016. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Úristen..nincs ilyen szak..
2016. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
2016. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Szakmunkákból nem létezik felsőoktatási képzés. Úgy tudod kimaxolni a tudásod, ha szorgalmas vagy, olyanoknál dolgozol akiktől tanulsz, egyre jobb és jobb helyeken, így tanulhatsz, elmész fodrász szemináriumokra, táborokra, tanfolyamokra, amit híres fodrászok tartanak. Ugyan úgy, mint hogy egy szakács a Mischelin csillagot se egyetemen szerzi.
2016. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Vannak más képzések, nem felfelé, hanem mellé, amik emelhetik a színvonalat. Hajgyógyász, természetgyógyász, kozmetikus (nem, nem csak pattanás nyomogatásra jó végzettség), stb.
2016. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1., 4., 5., köszönöm a válaszokat:)

2., nem értem miért kell 'úristen'-ezni, semmi rosszat nem kérdeztem. Tudatlan vagyok igen, huha. Nem vágyok a dicséretre, de szerintem ez arra méltó lenne, mivel én már most ezen töröm a fejem,nem mint a korombeliek. Bölcsebb lettél volna, ha megsem szólalsz.

3. Köszi, de eddig én is eljutottam, MINT LE IS ÍRTAM.:)

2016. nov. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!