Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok, lehetek így...

Mit gondoltok, lehetek így később gépész?

Figyelt kérdés

10.-es gimnazista vagyok, általános tagozaton, így annyira nem értek a műszaki dolgokhoz, viszont a családban ketten is gépésznek tanulnak, és nagyon tetszik az egész, illetve érdekel is. A suli befejezése után egy 2 éves képzésre mennék, aztán egyetemre.

Bár nem tudom, hogy akik ilyenkor jönnek rá, hogy mik is szeretnének lenni, de totál homályos nekik a dolog, el tudják-e végezni ezt a szakmát. Van esélyem?

Például elkezdem beleásni magam az autók, motorok működésébe, az kezdésnek jó irány lenne?

Vagy egyáltalán érdemes, ha eddig nem igazán értettem a dologhoz?



2016. okt. 30. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, egyetemen is meg lehet szerezni a kellő alaptudást, sőt a BSc pont nem is jó többre.
2016. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. okt. 30. 15:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Van, milyenek a jegyeid?
2016. okt. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Matek 4-5 körül általában, fizika 3, ha rendes tanárom lenne, az is 4-5 lenne.
2016. okt. 31. 14:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Természetesen a t
2016. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Természetesen a tanár a hülye.
2016. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

:)))

A tanáromnak már pár éve nyugdíjba kellett volna mennie, nem magyaráz el semmit és teljesen más feladatokat kér dolgozatban, mint amivel órán foglalkozunk. Továbbá ha valamin felkapja a vizet, meg sem szólal az óra hátralevő részében, csak számol a táblán, így sokszor azt sem tudjuk, hogy mit kellene csinálni.

Nem kell egyből azt gondolni, hogy mindenki, akinek rossz tanára van, biztosan egy "tanár a hülye, velem semmi baj" egyén :)

2016. okt. 31. 15:07
 8/15 anonim ***** válasza:
mindenki ezt mondja
2016. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez már nem az én gondom :)

Én csak elmondtam a problémát, az, hogy az életképtelen "mindenkinéljobbvagyok" típusú kisgyerekek mindig másban keresik a hibát, nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen.

Én különben nagyon bírom az öreget, mert jó fej, csak a tanításból őregedett ki.

Mindegy is, nem fogom neked bizonygatni az igazam, úgysem fogod elhinni ezek alapján, meg el is tértünk a tárgytól.

2016. okt. 31. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:
dolgoztál már?
2016. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!