Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő egy félbehagyott...

Mennyi idő egy félbehagyott OKJ-s szakma elévülési ideje, ha a két évből csak az elsőt fejeztem be? (bizonyítvány van róla)

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy szakmát nappali tagozatos képzésben, amiből az első évet befejeztem. Ha folytatni szeretném, akkor van rá lehetőségem, úgy, hogy a második évfolyammal folytassam? Vagy újra kell kezdenem?

2016. nov. 1. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A képzés során is vannak tárgyak/modulok. Ha azokról megkaptad a vörös bizonyítványt, akkor szerintem nincs elévülési ideje és egy ugyanolyanba, vagy hasonlóba is bármikor belekezdhetsz a tárgyak elismertetésével, vagyis 1 évesként.
2016. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sikerült folytatnod a szakmát? Mert én is ilyen helyzetben vagyok, hogy félbehagytam egy képzést.
2017. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!