Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után mentőápoló...

Érettségi után mentőápoló szeretnék lenni, hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 18:58
 1/5 anonim válasza:
100%

a máltai szeretetszolgálat évente indít ingyenes képzéseket. info: www.maltaitanfolyam.hu

én most csinálom, nekem tetszik a tanterv, tetszik hogy csak egy éves a képzés, és nagyon szimpatikusak az oktatók.


sok sikert


üdv nagini

2008. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szak is, azt hiszem a PTE-ETK-án, aminek az egyik szakiránya a mentőtiszt. Nézz körül a felvi.hu-n is, hátha megtalálod.
2008. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
SOTE-ETK-n is van mentőápoló szak. Illetve mostmár SE-ETK.
2008. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem mentőtiszt, hanem ápoló szeretnél lenni két dolgot tehetsz elvégzel eü iskolában ilyen szakot OKJ-n. Helyileg illetékes suliban érdeklődj. Vagy ha diplomával szeretnél elmenni mentőápolónak akkor diplomás ápoló képzésben kell részt venned,ami az ország számos részén van pl Pécs, Szeged, Debrecen, Nyíregyháza, Szombathely, Zalaegerszeg a teljesség igénye nélkül.

Sok sikert és kitartást a pályához.

2008. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
PTE-ETK én is ide szeretnék menni. Idén érettségiztem. Ajánlom az emelt szintű biosz érettségit, egyrészt a plussz pontok miatt, másrészt az egyetemen is hasznát veszed a felkészülésnek! Üdv!
2009. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!