Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tankotelezettseg felmondasa...

Tankotelezettseg felmondasa felevig?

Figyelt kérdés
En ev vesztes vagyok es 16 ot toltom decemberbe de viszont ... Megszeretnem szakitani a tanulmanyaimat mert kicsit tul reagaltam ezt 9. Et felvettek egy fizetos gimibe de en itt helybe maradtam egy kereskedelmi es vemdeglatoipari suliba de pont atmentem szinten egy helyi eu-i be ami nagyon rossz.... Szoval ha megszakitom a tanulmanyaim akkor kovetkezo eveben hogyan jelentkezhetek egy masik intezmeny 9. Ik evfolyamara ? Ja es zeneiskolaba is jarok szoval akkor ha megszunik a jogviszony akkor mi tortenik ?

2016. nov. 4. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak a tanévnek a végéig vagy tanköteles, amelyikben a tizenhatot töltöd. Ebben a tanévben csak úgy szüntethető meg, ha viszed az igazolást, hogy hova vettek át.
2016. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2000 es vagyok es decemeber 14. En szulettem egyszer se buktam meg csak evvesztes vagyok
2016. nov. 5. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hülye, tudok számolni, ha decemberben töltöd a 16. évet, akkor a tanév végéig tart a tankötelezettséged.
2016. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okes, ertem koszi
2016. nov. 5. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!