Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újrafelvételi után egyből...

Újrafelvételi után egyből másodévesnek lenni?

Figyelt kérdés
Debrecenben vagyok egyetemista,Budapestre szeretnék átmenni ugyanarra a szakra. Ha átjelentkezek,akkor nem biztos h lesz állami helyem,ezért ez nekem nem jó. Ha újrafelvételizek,akkor kapok államis helyet,de már egy évem megvan,lehetséges h másodévesekhez raknak be,mert nem akarok mindent elölről kezdeni.

2016. nov. 5. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A tárgyakat, amiket elvégeztél elfogadtathatod. TO-n kérdezd meg ennek a menetét, mert nekik kell felvinni Neptunba időben, hogy ami azokra épül felvehesd. Én ugyanoda jelentkeztem vissza pár év távlatából és felsőbbévesként kezdtem újra.
2016. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tehát azt mondod h lehetséges h nem kezdem elölről hanem onnan folytatom ahol befejeztem csak a másik egyetemen?
2016. nov. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!