Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Számítástechnikával szeretnék...

Számítástechnikával szeretnék foglalkozni, nagyon szeretem. Általános iskolás vagyok,7. osztályos. A számítástechnikán belül milyen ágak vannak? Illetve milyen szakra kell mennem középiskolában?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami téged most érinthet az szerintem röviden: programozás, rendszergazda.


Ha ez érdekel akkor olyan helyre, ahol tanítanak programozást és emelt szintű matekot. Azt hiszem erre a legjobb hely a ságvári Szegeden.

2016. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A francokat Ságvári, arról csak azt hallom, hogy nagyon gatya. Az én körömben ezt mondják. A Ságváriban minden jó, csak nem az informatika.

Mondok pár lehetőséget:

GD infó, Kőrösy infó, Déri infó, Vasvári infó stb.

GD-ről azt járja, hogy nagy a fegyelmezetlenség, és nem igazán lehet ott tanulni. A többiről nem tudok mit elmondani, menj el nyílt napokra, ismerd meg az iskolát.

Mindenesetre én a Dérit javaslom. Az tud kínálni különböző szakképzést is, és a programozást nagyon szépen megtanítja. Plusz még továbbképzésre is felkészít.

2016. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért is írtam, hogy "azt hiszem" illetve én nem csak az infóra gondoltam, hanem a matekra is. Bár ez a "én azt hallottam" sem ér többet :D


Nekem a tapasztalatom, hogy SZTE-n az infósoknál a ságvárisok mindig kiemelkedőek és hatalmas előnyük van a többiekkel szemben.

2016. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg jelenleg ebben tanulok, és vannak Ságváris ismerőseim is :D
2016. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!