Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közép iskolás vagyok és...

Gera99814 kérdése:

Közép iskolás vagyok és mérnök informatikus szeretnék lenni, valaki tud adni tanácsokat?

Figyelt kérdés
Informatikai szakközépiskolába járok(10.-be), tanulok java programozást és vannak különböző hálózati és infós tantárgyaim, bármilyen választ szívesen fogadok, ami ilyen irányú továbbtanulással kapcsolatos Pl.: tapasztalatok különböző egyetemekről, hasznos könyvek, bekerüléssel kapcsolatos dolgok, fel tudok előre készülni valamiből?, vagy akár milyen apró dolgok pl.: költségek.

2016. márc. 13. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Miskolcira járok, jó egyetem. Könnyű bekerülni, de könnyű kibukni is, ha nem tanul az ember.


Könyvek terén passz, majd ami érdekel annak utána olvasol.


Nem kell készülni előre, az alapoktól tanítanak


Ha van a városodban mérnökinfó képzés akkor olcsón megúszod, ha nincs akkor albérlet/koli.

Írtad, hogy tudsz javaban programozni, ez jó dolog. Viszont egyetemen ha lehet választani akkor a másikat válaszd, mert igaz, hogy könnyebben megtudnád csinálni a java-t, de nem is tanulsz semmi újat

2016. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2016. márc. 14. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen alappal ne azzal foglalkozzál, hova könnyű bekerülni! Tanuld az infót, matekot, fizikát, angolt ezerrel, és nézd ki a legjobb helyet!
2016. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!