Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz egy fogorvosi...

Mennyire nehéz egy fogorvosi egyetem? Van e különbség nehézségben POTE, DOTE és SZOTE (fok) között?

Figyelt kérdés
Itt pontosan azt szeretném megtudni, hogy ha bele szeretnék kezdeni és mellette dolgoznom kellene (nagyon flexibilis munkaidőm van) mennyit kell tanulni/ bent lenni előadásokon és gyakorlatokon?

2016. nov. 6. 18:31
 1/4 anonim válasza:
Ez inkább zsebbenyúlós mint nehéz
2016. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy draga de ugy szamolgattam, hogy szukosen, de kijonnek melo mellett.
2016. nov. 6. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekre a mennyire nehéz kérdésekre sosem tudom, hogy mit vártok válaszként... egy általános orvosi nehezebb, de azért fogORVOS, így is nehezebb, mint az összes kar 80-90%-a. Bár ez érdeklődési körtől függ, én orvosira járok, annyira nem szenvedek, BME-n tuti meghalnék, mert nem érdekel. Nincs túl nagy különbség, de gyere a SZOTE-ra :) gyakorlatok kötelezőek, előadások nem, tanulni meg ha 2 naponta tanulsz 4 órát, az szorgalmi időszakban simán jó, vizsgaidőszakban akkor nem kell éjjel-nappal.
2016. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. nov. 7. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!