Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eger Pásztorvölgyi Gimnázium?

Eger Pásztorvölgyi Gimnázium?

Figyelt kérdés
Vélemények? Nagyon kemény suli? Nehéz? Az Oktatás, közösség milyen?:)

2016. nov. 6. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyet előre leszögezek: ha nem tanulsz ne gyere ide.

Nagyon erős iskola, aki nem teljesít, azt kiszórják, kőkeményen. Idén is a Pvg Eger legjobb iskolája, ez azért elmond valamit ;)

De amúgy teljesen megéri, itt biztosan megtanulsz angolul az ötödik év végére (de már az első végére is).

A közösség is páratlanul jó, nem nagy iskola, de nem

is az a "mindenki ismer mindenkit" fajta.

Nagyon jó döntés volt, hogy ide jelentkeztem, imádom a mai napig :)

2016. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Itt vagyok masodeves, jobb iskolat nem is valaszthattam volna.:) Kemenyen kell tanulni, konnyen ki lehet szorodni. (Tavalyi osztaly 35-en kezdett, most 32-25-en vannak korulbelul.) A kozosseg jo, legalabbis ezt latom :) Az elso ev annyira nem nehez, csak ha nullarol kezded az angolt, a masodik mar annal inkabb. :/ Az angol tantargyakat jol tanitjak, az angol matek tanarom nagyon jo es a civil tanarno is jo tanar :) De tobbnyire az osszes tanar jo egy-ket kivetellel.
2016. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na, hova fogsz jelentkezni?
2017. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!