Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Info szakon mennyire nehéz a...

Info szakon mennyire nehéz a matek? Mennyire nehéz bológia szakon a kémia?

Figyelt kérdés
Osztatlan tanári szakokról van szó. Angol mellé keresek egy másik szakot. Estin érettségiztem így a két évem alatt nem tanultam biológiát, csak előtte. A természet jobban érdekel mint a számítógépek, de az ötödik tantárgyam info volt és 81 százalékos lett. Előtte általánosban és középsuliban végig ötös voltam infoból, de csak wordozni meg ppt-zni kellett. Matekból viszont csak kettes-hármas voltam, ezért nem nagyon merek info szakra menni. Úgyanígy bioszból négyes voltam, viszont kémiából kettes. Amúgy biosz szakra elfogadják az info érettségit, így mehetnék bioszra. B tervnek marad a magyar vagy a töri mint második szak, de az tényleg csak ha kiderül nem menne a biosz vagy info. (Barátnőm kémia-biosz szakon van, másodéves, tudna segíteni, egy barátom meg mérnök-infon van és matekot is érti ő meg abban tudna segíteni, de ő csak hétvégente, míg barátnőm egész héten tudna bioszból.)

2016. nov. 9. 21:27
 1/1 dq ***** válasza:

Melyik egyetem?

Amúgy a független info szakokon általában _nagyon_ nehéz a matek.


Most kérdés az, hogy ha minornak veszed fel, akkor neked is kell-e foglalkoznod azokkal, vagy pedig csak info tanítása óráid lesznek nagy részt.


(felsõbb éves, informatiával vagy biológiával minorozók mit mondanak?)

2016. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!