Mi legyen a munkám?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és azon gondolkodtam hogy mi legyen a munkám szerintem lassan el kéne döntenem de semmi ötletem.

-Nem fizikai munkát szeretnék.

-Tanulok a munkámért (diploma stb...)

-Elég határozott személyiség vagyok

-Elég jó fizetést szeretnék (220 felett)


Remélem tudtok nekem olyan munkát írni ami jó lenne nekem.



2016. nov. 13. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök
2016. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha most lennék 13 éves, akkor elmennék hegesztőnek, aztán minősíttetném magam CO2-re vagy ilyesmire, gyakorlatilag 18 éves korodra meg lehet az álomfizud, igazából egy nagy lógós munkával, mert iszonyatosan nagy hiány van a jó szakiból (nagy a verseny), és ha úgy döntesz, hogy egyetemre akarsz menni, akkor nem csak valós munkatapasztalatod lesz, de semmivel sem leszel lemaradva azokhoz képest, akik gimiben csücsültek évekig, és semmit nem tettek le az asztalra


hát ha azért választasz egy szakmát, mert sokat lehet vele keresni, meg a szellemi munka "presztízséért" akkor az már most egy füstbe ment terv

pláne a gépészmérnöki...


egyébként megsúgom, hogy gépészmérnökként is előfordul, hogy fizikai munkát kell végezni, ami nem azt jelenti, hogy culágerkedni kell, hanem ha azt mondja a technikus az elnyalt mechanikára, hogy ő még ilyet nem látott, akkor a te feladatod kitalálni (műhelyrajzot felvenni ilyenek, csúnya "fizikai" munka :)), hogy hogyan lesz itt gyártás záros határidőn belül (egy gépészmérnök)

2016. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Java programozó. Milla felett keres a haverom havonta és nincs még 30 èves.
2016. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 69Ádám69 válasza:
29%
Informatika nagyon nem érdekel
2016. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyelvek? Fordítás, tolmácsolás, magánoktatás, szintén több száz nettó havonta.
2016. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hmm...

A nyelvek érdekelnek legalábbis a legtöbb

2016. nov. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!