Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egri Szilágyi Erzsébet,...

Szimivoltam kérdése:

Egri Szilágyi Erzsébet, Gárdonyi Géza és Dobó István Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Írjatok nekem véleményüket légyszi ezekről az iskolákról minden jöhet mindenre kiváncsi vagyok.Szerintetek melyik a legjobb a három közül esetleg meséljetek arról amelyikbe ti jártok stb stb

2016. nov. 21. 21:42
 1/3 DanielV_ válasza:
Szia :D Szilágyis vagyok, jövőre végzős. Szinte csak pozitív tapasztalataim vannak a sulival kapcsolatban. A közösség szerintem remek, a programok is baromi jók szoktak lenni, (Diáknap, Erzsébet bál stb) Van egy-egy olyan tanár aki nem a legjobb de nem tudsz szerintem olyan iskolát mondani ahol ne lennének ilyenek. Ha újra döntenem kéne szerintem ide jelentkeznék megint. A többi suliról max annyi tudok mondani amit a haverok mondtak, vagy másoktól hallottam hogy milyen. Dobó is jó állítólag, annyiból jó hogy ott van a városközpontban. Gárdonyiról hallottam hogy van pár beképzelt gyerek de erről nem győződtem meg magamtól. Sok sikert :D
2016. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2016. nov. 25. 22:40
 3/3 anonim válasza:
Szia én a Gárdonyiba járok és csak ajánlani tudom!!! Gyönyörű az épület, nekem csak egy bajom volt vele hogy a kaja nem volt jó. Viszont van büfé, Járunk úszni 9. minden héten. Többi iskoláról nem tudok sokat de remélem ez is több mint a semmi.
2017. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!