Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok melyik természet...

Blau1999 kérdése:

Mit gondoltok melyik természetismereti tankkönyv/tankkönyv kiadó a legmegfelelőbb a tanulásra, melyiket ajanlanatok? (Mozaik, ofi kiserleti, stb)

Figyelt kérdés

Az iskolamban sajnos a termeszetismeret oktatas eleg durvan elmaradt. A tanar tulajdonkeppen feladta. Nem tud tanitani egyaltalan es nagy szemekkel nez amikor azt mondjuk neki, hogy tankkonyvet szeretnenk es dolgozatot irni.

En szeretnek tanulni, de nem tudom hogyan oldjam meg? Tudnatok nekem ajanlani par olyan tankkonyvet, oldalt, otletet amivel a 10.-es tananyagot tenylegesen meg tudnam tanulni? Fizika, kemia es biologia. (Alapitvanyi iskolaba jarok ezert a termeszetismeret, mint ora magaba foglalja a fizikat, biologiat, kemiat)

Azzal kapcsolatban nem kerek kerdest/valaszt hogy hogyan lehetseges hogy felvesznek ilyen tanarokat.. Engem pont elegendo mennyisegben duhit.

Koszonom szepen elore is a valaszzokat nagyon halas lennek erte!



2016. nov. 23. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Tankönyvkiadós könyvek
2016. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kísérleti tankönyveket ne
2016. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit konkretabban esetleg?:)
2016. nov. 28. 06:51
 4/5 Lipton18 ***** válasza:
A mozaikot tudom ajánani!:)
2017. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én csak a szüleim tanácsát tudom adni, ami a mozaik.

Matek fizika szakosak. Az egész tanári kar ki volt bukva, mikor "betiltották" a mozaikos könyveket. Sokan vannak, akik most is ebből tanítanak.

Bár külön van a 4 természettudomány, és a földrajzot nem sűrűn használtuk anno. A biológia, fizika és kémia könyvekből könnyen lehet tanulni. Érthetően írja le, példákat hoz, képekkel ábrázol stb.

2019. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!