Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű biológia érettség...

Emelt szintű biológia érettségire melyik könyvekből tudok felkészülni?

Figyelt kérdés

Csak két évig tanultam biológiát középiskolában, de tudom, hogy abból a mozaik kiadós könyvből van mindne évfolyamra, szóval, ha azokat megtanulom fel tudok belőlük kellőképpen készülni az emelt érettségire? Egy olyan könyv nagyon rövid, kb. 80 oldal szóval nekem kevésnek tűnik.


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. febr. 17. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a felvi.hu-n van egy emelt biosz fórum, ott olvass vissza, elég rendesen ki van vesézve a kérdés. :)
2015. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 18. 02:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy orvostanhallgató által van egy ingyenesen elérhető 180 oldal kidolgozva arról, hogy mit kell tudni, összefoglalónak nagyon ajánlom: [link]
2015. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha csak két évig tanultál bioszt, akkor vélhetően szakközépiskolába járhattál. A Mozaik szakközépiskolai biosz könyvei nem az emelt szintű érettségire valók. Ha emelt szinten akarsz érettségizni, akkor mindenképpen a Mozaik gimis biológia könyveiből készülj fel, azok a legjobbak. Ezeket még a speciális gimikben is használják. Van hozzájuk feladagyűjtemény is. [link]
2015. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!