Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetemen Népegészsé...

Debreceni Egyetemen Népegészségügyi ellenőr szakról vélemények? Milyen a kémia? Mennyire nehéz? Minimális kémia tudással bele lehet kezdeni? Biológiát tanultam abból jó alapom van de a kémiától tartok.

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem nehéz, de ez ugye relatív, hogy kinek mi a nehéz.

Ha meg akarod csinálni, akkor rászánod az időt, és megcsinálod.


Ellenben magának a képzésnek(Népegészségügyi ellenőr) én nem sok értelmét látom. Nincs valami alternatívád helyette?

Ezzel nehéz lesz megélni az országban, és nem igazán egy nemzetközi minőségű képzés.

2016. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, jelenleg én oda járok, első éves vagyok.

Mivel még csak az első féléven vagyok túl, 1 vizsgám lesz még, így csak erről tudok írni.

A félévben egyedül a kémia a nehéz szerintem, nagy a bukások aránya. De nem lehetetlen megcsinálni, le kell ülni és be kell seggelni.

A többi tárgy szerintem nem volt vészes, a tanárok jó fejek, segítőkészek.

2017. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azt ki hagytam, hogy nekünk azt mondták aki ezt elvégzi, vagyis eljut addig, annak biztos munkahelye lesz. Kitartás kell hozzá, ha úgy érzed ez a neked való szakma.

Az igaz hogy külföldön ilyen nincs, de nemhinném, hogy mindenki csak úgy akar tanulni, hogy az a cél.

2017. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Így van, a kémia a legnehezebb. Megtanulható, de marhára rá kell feküdni. Én úgy kezdtem, hogy épp azt tudtam mi az a rendszám, de ha ennél több alapod van az már jó :D Nem gáz ha a számolásokat nem tudod, anélkül is meg lehet csinálni. A többi tárgy tényleg nem veszélyes, sőt, van amit tanulás nélkül meg lehet csinálni ötösre, de legalább négyesre. Sokan kiesnek, mert már az elején befosnak a kémiától, anélkül, hogy megpróbálnák... De legalább kevesen végzünk, könnyebb lesz elhelyezkedni :D
2017. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel laborban is el lehet helyezkedni?
2017. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!