Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így tanulhatok ingyen? (bővebb...

Így tanulhatok ingyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Májusban érettségiztem le, közép és emelt(biológia,kémia) szinten. Nagyon jó lett az érettségim,de nem jelentkeztem a szegedi egyetemre (orvostudományi kar). Elkezdtem egy gyakorló ápolói képzést, amely egy éves. Utána maradhatok E-kategóriás ápolónak (szintén egy év). Így tulajdonképpen szerezhetek 2 szakmát két év alatt, arra az esetre,ha valami miatt nem sikerülne az egyetem. Viszont nemrég tudtam meg,hogy ingyen csak két szakmáig lehet tanulni, de ez nem tudom, hogyan érintené az egyetemi tanulmányaimat. Valaki tudna erről információt adni? Ha maradok erre a két évre, utána tanulhatok államilag támogatottan?

2016. okt. 8. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
tanulhatsz, nincs semmi köze hozzá
2016. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulhatsz, de azt ugye tudod, hogyha "valami miatt nem sikerülne az egyetem", mármint ha közben otthagynád, akkor a képzésed árát vissza kell fizetned, ha államis voltál?
2016. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szki-ban érettségiztél?
2016. okt. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen
2016. okt. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!