Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem átmenni művészetib...

Boribon70 kérdése:

Van esélyem átmenni művészetibe? Régebben sokat gondolkodtam azon hogy művészeti iskolába mennék továbbtanulni, de nem mentem felvételizni oda, mivel úgy gondoltuk hogy lehetetlen lenne bekerülnöm akkor még csak egy évnyi tánctapasztalattal.

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 22:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt folytatnám mert hosszú volt a kérdésem.:

Aztán kilencedikben közölte velem egy oda-járó, hogy fiúkat instant felvettek. Most 10. második feléhez közelítek és nem tudom hogy átvennének e művészetibe esetleg úgy is ha mondjuk "lebuknék" egy évvel lejjebb 9. második félévesekhez bár szerintem tiszta hülyeség lehet amit gondolok. Van más célom, egy B terv hogy biológiával tanulok tovább de ez lenne minden álmom. Szerintetek lehetetlen lenne már elvégeznem / átmennem művészetibe?

2016. nov. 25. 22:33
 2/3 anonim válasza:
Enis probalkoztam ilyen iskolaval 5evnyi Hip Hop es kortars tudassal. Nem vettek fol atvenni is csak ugy tudnak ha elorol kezded a 9.et sajnos :/ ezt is megkerdeztem. Bocsi ha szomoru lettel
2016. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem vagyok miatta szomorú mert nagyon érdekel a növénytan és valószínüleg azt fogok tanulni azért köszönöm a válaszodat :3 ^^
2016. nov. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!