Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki 30 éves...

Van itt olyan aki 30 éves kora körül vagy után kezdte az orvosit?

Figyelt kérdés
Ha igen, leírhatná a tapasztalatait, milyen volt az egyetem számára, nem-e néztek rá furcsán, illetve, hogy hogyan élt meg mellette.

2016. nov. 27. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok érintett, de úgy tudom, mindig vannak idősebbek is az évfolyamokon, és nem nézik ki őket. :) Gondolom, már belekalkuláltad, hogy ez masszívan hat év az életedből, és hogy nagyjából negyven évesen kezdhetsz majd praktizálni, és az tény, hogy másoknak is fel fog tűnni, hogy idösebb vagy, de szerintem, ha meg tudod tenni, még nem késő elkezdeni, viszont dolgozni nem nagyon lehet mellette, főleg az első két évben nem. Szóval, ez tényleg egész embert követel.
2016. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!