Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy kis segítséget kérnék....

Egy kis segítséget kérnék. Tudnátok nekem segíteni? Információval szolgálni?

Figyelt kérdés

Nos, jelenleg éppen egy OKJ-s képzést tanulok (vállalkozási és bérügyintéző). Szeretnék továbbtanulni egyetemen, diplomát szerezni. Leginkább a kereskedelem-marketing érdekel, de inkább a marketing. Lenne pár kérdésem:


1., Mi a marketing és a menedzsment között mi a különbség?


2., Melyik egyetemet ajánljátok? Corvinus, BGE, Szent István, vagy a Zsigmond Király Fősuli, vagy Tatabányán az Edutus Főiskola, vagy valami mást?


3., Pontszámokat tekintve melyikre könnyebb bekerülni államilag támogatott képzésre?


4., Aki esetleg valamelyik suliba jár, tudna nekem mesélni róla, információkat mondani? :) (Tudom van honlap, de az mégsem olyan, mintha egy olyan személy beszél erről, aki odajár).


Az érettségim jó lett mondhatjuk, és van egy középfokú nyelvvizsgám is + az OKJ-s képzés is pluszpont ha jól tudom.


Várom a válaszokat! :)

19/L



2016. nov. 29. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!