Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges fél év alatt jól...

Lehetséges fél év alatt jól felkészülni az emelt biológiára és az emelt kémiára?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem és szeretnék vagy orvosként vagy gyógyszerészként továbbtanulni. Napi 4-5 óra intenzív tanulással jól fel lehet készülni az emelt vizsgákra?

2016. dec. 4. 20:11
 1/3 anonim válasza:
Ha nagyon durvan elkezded tanulni es nagyon kemenyen minden nap min 4-7 orat, akkor siman osszejohet, sok sikert ;)
2016. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idén végeztem orvosként. Annak idején én is hasonlóképpen kerültem az egyetemre. Versenyeztem fizikából és kémiából, aztán fél év alatt készültem fel emelt kémiára, emelt fizikára és közép biológiára. Tudom, hogy az emelt biológia sokkal nehezebb, ezért azt nem szabad elfelejteni a te egyenletedből, amikor az én tanácsomat olvasod. Nekem annak idején a Mozaikos könyvek segítettek a legtöbbet. Együtt használtam őket a táblázatos érettségi követelményekkel. Ez utóbbi egy nagyon hasznos dolog. Olyan, mint egy tételsor. Az érettségin nem kérdezhetik meg, ami ebben tételesen nem szerepel. Ettől persze az anyag még nem lesz kevesebb, de sokat segít abban, hogy ne töltsd az időd olyan dolgok tanulásával, amik nem hoznak hasznot. Sok sikert kívánok! :)
2016. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán fel lehet, egyetemen 2 hét alatt kell kb. ennyit megtanulni.

De ha többi érettségire is készülni kell akkor az már necces.

2016. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!