Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy legyek nagy követ? 19/l

Hogy legyek nagy követ? 19/l

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem. Okj-pénzügy és számvitelt+mnb vizsgákat végeztem, hogy tudjak dolgozni. Most 2017 szeptember 20 évesen tervezem az egyetemen a jogasz szak elvégzését.

Angolbol B2 nyelvvizsgam van.

Spanyolt tanultam a gimibe, de a spanyolt nem szeretem.

Én jogi irámyba gondolkodom nemzetkozi jog, szerintetek 20 évésen késő elkezdeni az egyetemet?


És abban kellenne segíteni, ha nagykövet akarok lenni, milyen végzettségem legyen? Arab országok nagykövete akarok lenni pl: Libanon, de inkább Irak.

Hány nyelvet beszéljek még, milyen színten?

Mi a módja és a menete, hogy nagykövet legyek, kihez tartozik, hogyan legyek , és jussak el egyáltalán oda hogy egy pozicíóra "jelentkezni, vagy pályázni tudjak, ha szépen fejeztem most ki magam.

Minden érdekel.


Arab nyelv, Kurd nyelv,(kurd ami Irakba kell) és Angol nyelv, ezeket szeretem még törököt is. Jó érzékem van hozzá, szeretek nyelveket tanulni.


Na segítsetek már?:) Mit tegyek, mit csináljak, mit tanuljak, kihez-hova forduljak? Tenni akarok az álmomért :)


Please:))


2016. dec. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Először érdemes lenne a magyar nyelvet elsajátítani..
2016. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemzetközi jog, mellette három-négy nehéz nyelv majdnem nulláról?

Mire elérnéd az álmodat, "nagy mama" leszel, nem "nagy követ".

2016. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy követ követi a nagy követ.
2016. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. lépés: Madjar hejesrívás szabájai.

2. lépés: Menő diploma

3. lépés: Politikai pálya v. politikussal jó kapcsolat

2016. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!