Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tantárgyak szükségesek...

Milyen tantárgyak szükségesek ahhoz hogy pszichológus legyek? Milyen ágazatai vannak? Mik az elvárások?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a pszichológián belül több ágazat is van,de nem tudom hogy milyen tantárgyakra kéne ráerősítenem hogy felvegyenek valahová.

Van itt olyan aki esetleg annak tanul,vagy már elvégezte? És ha igen elmondaná hogy mik a tapasztalatai.

Előre is köszönöm.


2016. nov. 26. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban a felvételi tárgyakra, ami lehet magyar, töri, matek, idegen nyelv, biosz, szóval lényegében akármi. Én mindenképpen azt ajánlom, hogy egy tárgyat emelten teljesíts, ha nincs meg a száz plusz pontod (idegen nyelvet vagy bioszt érdemes, de mondjuk ez személyes preferencia), és bioszból mindenképpen készülj előre, mert a nagy szórótárgyak pszichológián (neurológia, anatómia) erősen bioszosak.
2016. nov. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. nov. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!