Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az Ady Endre gimnázium?...

Milyen az Ady Endre gimnázium? És a Könyves Kálmán gimnázium (Budapesten)

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném a válaszaitokat mert 8.os vagyok és szeretnék iskolát váltani.Szerintetek melyik a jobb suli? És miért? Milyen a diák élet? Jól tanítanak a tanárok? Könnyen belehet illeszkedni??

Előre is köszönöm a válaszokat. :) :)


2016. dec. 7. 12:20
 1/2 anonim válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy melyik a jobb suli, viszont én az Ady-ba járok.


Az Ady Endre Gimnázium egész jó lehet, ha a normális tanárokat fogod ki. Vannak szörnyű tanárok is, de hol nem? Tanítás szempontjából nem rossz, érdemes megfontolni.

Azonban:

Odajárok, és őszintén szólva nem feltétlen mennék oda még egyszer, ha ismét döntenem kéne. Ennek különféle okai vannak: Például a wc-k gusztustalanok, wc papír szőkőévben is csak ritkán van. Szappanról ne is álmodj! Egerek szaladgálnak olykor a tantermekben, mondjuk egész aranyosak. Csótányok is fordultak már elő. Nekem ezek fontos szempontok például, hiába tűnnek apróbb dolognak.

A beilleszkedés pedig csak rajtad múlik! Alapjáraton kedvesek a diákok. Szünetben valamikor zene szól, vannak rendezvények, szokások. A gólyatábor pedig kimondottan szuper! Ha az Ady-ra esik a választásod, akkor oda mindenképp menj. Számomra az nagyon élvezetes volt!

Sok sikert a tovább tanulásodhoz!

2016. dec. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Egerek szaladgálnak olykor a tantermekben, mondjuk egész aranyosak. Csótányok is fordultak már elő."


Ezt az ÁNTSZ-nek is megírtad már? Épp itt az ideje!!!!!

2017. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!