Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz a pedagógiai egyetem?...

Nehéz a pedagógiai egyetem? Többi lent.

Figyelt kérdés
2.-os vagyok egy gimnáziumban. Mivel lassan tudnunk kell, hogy milyen pályán szeretnénk elhelyezkedni, én a pedagógián gondolkodom, azon belul is vonz a magyar nyelv és irodalom, meg az angol. Azonban félek, hogy a hallottak alapján sokan megbánják azt a rengeteg tanulást és hogy nehéz nagyon az egyetem, sok időt elvesz az életünkből, nem beszélve a fizetésről stb. Valaki tudna nekem lehetőleg normális véleményt, tapasztalatot mondani? Köszönöm.

2016. dec. 11. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Amúgy hiába mondják, hogy kevés a fizetés, ha egyszer ez érdekel téged. Csomó szaktársamnak is ezt mondták, aztán ahogy belőlem is, belőlük is pedagógus lett, de van egy másik végzettségük is, hogy a szüleik nyugodtabbak legyenek. Imádnak tanítani.

Kinek mi nehéz az egyetemen. Valakinek a tananyag volt rettenet, másvalakinek pedig simán ment. De én boldog voltam, mikor sikerült jó eredménnyel elvégeznem. Sok idős elvesz az tény, ritkán az az órarend, ami mellett te dolgozni tudnál, de nem megoldhatatlan. Viszont a megszerzett tudás a tied.

2016. dec. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ, sokat segítettél:)
2016. dec. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!