Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom eldönteni hol lenne...

Nem tudom eldönteni hol lenne jobb továbbtanulnom gyógypedagógia szakon: az ELTE-BGGYK-án vagy a Kaposvári Egyetem Pedagógiai karán?

Figyelt kérdés
Az oktatás minősége alapján egyértelműen az ELTÉ-re szavazok, de ha a környezetet veszem figyelembe, mégis jobb kedvvel mennék inkább Kaposvárra, mint a zajos fővárosba...

2013. jan. 19. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
az ELTE-BGGYK nem a belvárosban van, szóval szerintem ettől nem kell aggódnod, azért nem vészes ez a "zajos főváros", rengeteg lehetőséged lehet itt, és nekem van ismerősöm az ELTÉ-n, teljesen meg van elégedve. A gyógypedagógián belül mire szeretnél menni?
2013. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
logopédus szeretnék lenni
2013. jan. 22. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
én az ELTE-re járok, valóban nem a fővárosban van, de azért kaposvárnál másabb az tény :D de nagyon jó, nagyon kedves mindenki, jók az órák, tényleg szuper minden. én is logopédia miatt jöttem ide, most már biztos nem fogom megjelölni, más tetszett meg. (intézménylátgatások sokat segítenek a szakirányválasztásban) logopédiához alkalmassági vizsgán kell átmenni, egy nyelvtani része és egy beszéd része van. ezen elég sokan elbuknak...
2013. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tudnátok segíteni abban hogy kell e a felvételihez esetleg valamilyen alkalmassági vizsga vagy az csak 2év után kell főleg a logopédiára(ez érdekelne engem meg a hallássérültek).

ha lennétek olyan kedvesek kérnék egy bővebb leírást a suliról (elteről)

mennyi az esély szerintetek hogy államira bekerülök?

2015. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én pesti vagyok, de Kaposváron tanulok. Nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem! Sosem szerettem iskolába járni, de itt egyszerűen imádok lenni. Nagyon jól néznek ki az előadók, jól felszereltek a tantermek, van egy szép nagy könyvtár, mindig vannak sport programok, jó levegő. Az egyetem mellett van egy hatalmas lovarda ahol lovaglási lehetőség van, ha van saját lovad akkor azt itt is tarthatod havi nem tudom mennyiért. :D Ha jó az idő akkor el lehet menni a Deseda tóhoz, ahol lehet fürdeni, bicajozni, csónakázni, horgászni. Az egyetemen sokszor vannak érdekes programok és bulik is. És a kollégiumok is jók szerintem. Én nagyon szeretek itt lenni és cseppet sem gondolkodom azon, hogy átmenjek a bárczira, ahol az előadókkal nincs meg az a kis tanár-diák kapcsolat, és nagyon sokan vagytok egy évfolyamon. Itt egy kicsit családiasabb, nyugodtabb és természet közelibb, mint Pesten.

Üdv: Egy boldog kaposvári hallgató

2015. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!