Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli anglisztikán második...

Károli anglisztikán második nyelv?

Figyelt kérdés
Végzős gimnazista vagyok, elsődleges célom a Károli anglisztika szak, az érdekelne, minorként milyen nyelveket lehet felvenni? Lehet egyáltalán? Sajnos nem láttam a honlapon. Köszönöm.

2016. dec. 16. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt hiszem, tudsz menni német, holland, japán minorokra.
2016. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ugandai nyelvet tanulnék :D
2016. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A fiam most első ėves szerinte bármilyen nyelvet lehet. Van aki oroszul vagy spanyolul tanul.Neki csak az angol van.
2016. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, az jó lenne, ha több lehetőség közül tudnék választani, nem csak a fent említett 3 közül :D
2016. dec. 17. 11:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, minorként csak a felsoroltakról tudok, de az Idegennyelvi Lektorátuson rengeteg nyelvet tanulhatsz. Az már egy más dolog, hogy szerintem csapnivaló a színvonal, de valószínűleg csak én kaptam ki egy rosszabb tanárt. Érdeklődni kell, mielőtt jelentkezel valamelyik kurzusra. (első válaszoló voltam)
2016. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

persze utána fogok járni mindennek, ez csak ilyen gyors kérdés volt.

hol fogtál ki rossz tanárt? (Utolsó komizó)

2016. dec. 17. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. A franciatanárok nem a legjobbak, sajnos. Illetve vagy egy némettanárnő, akitől óva int mindenki, de elfelejtettem a nevét.
2016. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*van egy
2016. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azt sajnálom, mert pont a franciát szeretném (esetleg olasz, orosz, spanyol)
2016. dec. 18. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 annak a némettanárnak A.E. a monogramja, csak hogy ha esetleg valaki hozzá venné föl a németet, gondolja meg előtte jól.. egyébként az INYL-nél pl az oroszt és a franciát ugyanaz a tanár tartja, és sokan azt mondják nem tanít jól, közben meg csak szigorúan visszakéri az anyagot, ami szerintem tök korrekt, mert így lehet megtanulni egy nyelvet. Az angolnál van egy anyanyelvi tanár akit mindenki imád, az olasznál van egy férfi tanár aki nem tanít kb semmit, a spanyolnál az egyik tanárnő előző félévben alig volt mert folyamatosan betegeskedett. Ennyi az infóm, viszont szerintem baromi nagy lehetőség, hogy ily sok nyelv közül lehet választani.
2016. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!