Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megeri stewardess-nek lenni?

Klasszikusnarancs kérdése:

Megeri stewardess-nek lenni?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok. palya valasztas elott allok.

Ez a szakma eleg szimpatikus . Ezert is szeretnek rola kerdezni, tobbet megtudni.

Tobb helyen mas-mast olvasni.

Peldaul 1 vagy 2 nyelv kell -e hozza ? Milyen szinten ?

Kell-e hozza idegenforgalmi foiskolat vegezni? Vagy esetleg elonybe reszesiti azt akinek van ilyen vegzettsege .

Maga ha van ezzel kapcsolatos kepzes, tanfolyam ..akkor ez mennyibe kerul, es meddig tart?

Mik az elvarasok kulso megjelenesre ? (Kg, magassag,tetko,fogszabalyzo, szemuveg ..stb)

Esetleg fizikai felkeszules mennyire kell hozza ?

A lelkit meg kepzelem.. ahog eddig olvastam nem sok gond lenne vele.


Magyarorszagon megeri ezt csinalni , vagy jobb kulfoldon?


Szeretnek normalis , rendes valaszokat. Vagy honlapot . Mindegy.

Nem erdekel a sok taplo aki mondja hogy google meg stb. En itt tettem fel a kerdesem :) ha nem tetszik akkor inkabb leptds tovabb!

Koszonom !:)



2016. dec. 19. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És itt van ez is

[link]

2016. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi ! :)
2016. dec. 19. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg! Hatarozottan meg! Ismerosi korombeb is vannak, es amultam a kepzesen szerzett izgalmaikrol, es szeretik a munkajukat, jol elnek. Mas kerdes, hogy van e penzed a kepzesre.
2016. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen "legiutaskisero kepzeseknek" ne dolj be, ilyenek azert leteznek, hogy elvegyek a penzedet, mert minden egyes legitarsasagnak megvan a sajat kepzesi programja (amely vagy ingyesen a felvetelt nyerteknek vagy fizubol vonjak altalaban a kesobbiekben). Angolul kell tudni magasszinten (mindennap mas gepen leszel, mas nemzetisegu emberekkel, szoval eleg irrealis lenne minden nyelvet megtanulni.. :D), fizikai eronletnek jonak kell lennie (jol kell uszni - viccen kivul, ezen rengetegen elhasalnak). A tanfolyamok hossza altalaban 6-8 het kozotti idotartamu.

Magyarorszagon is megeri ezt csinalni (a wizzairnel pl. mert mar oda is eleg nehez tobb koros felvetel van), kulfoldre 18 evesen nulla tapasztalattal maximum isteni csodaval kezdenenek alkalmazni. Kulso megjeleneshez: tetko nem lehet lathato, elony termeszetesen ha karcsu, magas es dekorativ vagy (de egyebkent sminkelni es a hajadat is megcsinalni megtanitjak).

2016. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!