Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták, nektek mennyi...

Egyetemisták, nektek mennyi tantárgyból kell vizsgáznotok?

Figyelt kérdés

Mennyi tárgyból vizsgáztok januárban vagy vizsgáztatok decemberben?

Van olyan hogy a tanár megajánl egy osztályzatot az átlag alapján és emiatt nem kell vizsgázni?

Mennyit tanultok naponta? Mikor kezdtetek hozzá vagy fogtok hozzákezdeni?



2016. dec. 22. 13:16
 1/6 anonim válasza:

Én már levizsgáztam 3 tárgyból, most decemberben, még van 5 tárgyam. Fizikus mesterképzésen csak megajánlott elégtelen van :D


Karácsonykor biztos nem fogok tanulni, max. olvasgatom.

2016. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy megajánl jó átlagra, csak nem nálunk . Itt a töltelék tárgyakból évközi ZH keretében lehet megajanlottat szerezni a könnyebb tárgyakból . Így most karácsony előtt levizsgaztam egy tárgybol..tobbol nem tudtam mert az utolsó két hétben 6 zh omlott a nyakamba..január elején egyből megyek ket tárgyból..azért közel egyszerre h ha nem lenne még akk.masotszorra is tudnak.meg menni. Legyen hely. Napi 4-5 órákat tanulok szünetekkel, de karácsony után valszeg novelnem kell az időt, hogy ne a szerencsére bizzam
2016. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
5 vizsgám van
2016. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem most 1. félévben összesen 9 tárgyam volt/van. Ebből 3-ra a zh-k alapján kaptunk jegyet, és akinek nem tetszik, az mehet vizsgára javítani. December elején voltak ilyen "házi vizsgák", amikor a gyakorlati órán vizsgáztunk a saját tanárunknál gyakorlatban, ilyen pl a nyelv. Tegnap és tegnapelőtt volt 1-1 vizsgám, ezek szerencsére sikerültek, így január elejére maradt még 2 könnyebb.

Én azért többségében ott voltam órákon is, legalábbis amik nem nagyon rossz időpontokban voltak, így lényegesen könnyebb tanulni, mert tudom nagyjából, hogy mik voltak előadáson. Egy vizsgára előtte 3-4 napot tanulok, és előtte este/éjjel már nem, mert akkor azt is elfelejtem, amit addig tudtam:D

2016. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztatlan képzésre járok, nekem soha nem volt ilyen, hogy megajánlott jegy, meg elővizsga... sajnos.
2016. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos elég sok tárgyból ragaszkodtak a decemberi számonkéréshez (akár zh alapján kapott jegyről, akár gyakorlati jegyről, akár vizsgáról volt szó), így 5 tárgyból már le kellett vizsgáznom, így a december elég húzós volt.

4 vizsgám maradt januárra (ebből kettő január első hetében lesz). 25-26-án fél gőzzel tanulok majd, 1-én egyáltalán nem, a többi nap viszont egész nap.

Január második fele viszont tényleg klassz lesz:)

2016. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!