Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti érettségin szeretnék...

Esti érettségin szeretnék érettségit szerezni.32 vagyok. Nyelvet viszont nagyon keveset tanultam, általánosban két év németem és egy év angolom van. Lehet így is jelentkezni?

Figyelt kérdés
Viszont az angolból ugye ragad az emberre kicsi az évek alatt,így nem vagyok full h.lye.

2016. dec. 23. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érettségire csak akkor jelentkezhetsz ennyi idősen ha befejezted a 12. osztályt. Ennyi nyelvtanulásból arra következtetek, hogy ez van nálad. Íratkozz be egy esti gimibe. Budapesten rengeteg van ahol még a hiányzást sm veszik komolyan.
2016. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan a 12 osztályod, akkor jelentkezel az érettségire.

Ha nincs meg, akkor folytatod egy felnőtt gimnáziumban ott, ahol abbahagytad (ha szakiskolai bizonyítványod van, akkor 10. osztályban kezdhetsz).

Van távoktatás is, ahova elég kéthetente szombatonként menni, meg van olyan is, ahol két év alatt meg lehet csinálni az egészet. Sokféle lehetőség van, nézz körül, hogy a te lakókörnyezetben pontosan milyen képzési helyek vannak.

2016. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 9-10 osztályon megvan, utánna szakmát tanultam de ebben a 4 évben sem volt nyelv.
2016. dec. 24. 07:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked még kb. két évet kellene járnod
2017. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban akarnád megcsinálni?
2017. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!