Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamos mérnőki főiskolára...

Villamos mérnőki főiskolára mennyire nehéz bejutni?

Figyelt kérdés

Jelenleg villanyszerelői szakmám van, az éretségim nem lett a legjobb, mert sose gondoltam volna hogy főiskolán gondolkodom. Természetesen nem a fizetősön gondolkodom, csak nem tudom mennyire nehéz bejutni egy ilyen főiskolára.

Vagy esetleg ki mit ajánlana még ezzel a végzettséggel?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. dec. 25. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Ezek majdnem lemaradtak:

[link]


[link]

görgess az oldal aljára, ott vannak a képző helyek

2016. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyonmszépen köszönöm a segítségeket!
2016. dec. 26. 17:13
 13/14 anonim ***** válasza:

megint #1 vagyok.


Ha esetleg érdekelnek konkrét feladatok, vagy tárgyak írj privátot és küldök anyagot miket tanulunk mindenféle tárgyból.

2016. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Elég sok ember él abból, hogy korepetál mérnöki szakokat az egyetemen. Főleg matekot, fizikát de egyéb buktató tárgyakat is. Elég sok ilyenen felkészítenek öt évre visszamenően az összes Zh és Vizsga feladatra :D


Ha ilyen segítséget igénybe veszel, és mellette még szorgalmasan is tanulsz véleményem szerint van esélyed.


Ha első 1-2-3 félév lemegy onnantól már jobb lesz a helyzet. Ott megszórják akit lehet.

2017. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!