Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE gazdaságinformatikus...

BCE gazdaságinformatikus szakáról vélemények?

Figyelt kérdés
Bármilyen személyes tapasztalatot elfogadok, véleményt. Minden sokat segítene.

2016. dec. 29. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én tavaly kezdtem el a Corvinuson a gazdaságinformatikát, tehát ez volt az első félévem. Ez a félév inkább a gazdasági tárgyakra épült, amit én személy szerint nem bántam, számomra nagyon érdekesek voltak ezek az órák (vállalatgazdaságtan,mikroökonómia ). Ezen felül van matekunk, ami ha közép szintű tudással jössz, eléggé meg tud izzasztani. Persze az új tananyagot rendesen elmondják, de azért ha nem vagy hozza szokva tizsoros tetelekhez, kösd fel a gatyád 😀 Biztatásul annyit, hogy ötöst senki nem kapott tőlünk matekra 😀 A jó hír, hogy azért kettes-hármassal teljesíthető, ha bejársz rendesen órákra, szóval összességében ha érdekel a szak, ne ez tartson vissza. Amitől én legjobban izgultam az az info volt, mert én közép szintről jöttem, de alapvetően így is megoldható volt. Első félévben csak exceleztunk, például diagrammokat csináltunk, mindenféle függvényt használtunk, kimutatásokat csináltunk, solvereztunk, illetve ami számomra nagyobb ugrás volt az a makró írás, de ha emeletről jössz, akkor nem hiszem hogy sok újat mondtam ;) Összességében szerintem jó szak nagyon, ki kell tapasztalni hogy melyik órára érdemes és melyikre kevésbé bejárni, vannak kifejezetten érdekes előadások és ha a követelmény miatt aggodsz, akkor a jó hírem az, hogy némi energibefektetéssel lehozható. Igazából nem tudom, hogy konkrétan mi érdekel, de ha írsz nekem privátban, akkor szívesen válaszolok bármire :) 18/L

2017. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!