Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi a felvételi ponthatár...

Mennyi a felvételi ponthatár a Nemzeti Közszolgálati Egyetem RTK-n az adó-és pénzügyi nyomozó szakára?

Figyelt kérdés
Nem azért teszem fel itt a kérdést, mert nem néztem utána. Viszont van a pénzügyi nyomozó szak ami, ahogy olvastam levelezős és van az adó-és pénzügyi nyomozó szak ami viszont nappali. Engem a nappali képzés érdekelne, mivel még most fogok érettségizni. Ezt a két szakot az NKE oldalán külön látom feltüntetve viszont a felvi.hu-n csak a pénzügyi nyomozó ponthatárát találtam. Megköszönném ha valaki segítene ezt letisztázni bennem és annak is örülnék, ha írnátok tapasztalatokat, véleményeket a Közszolgálatival kapcsolatban.
2016. dec. 30. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hol olvastál az adó- és pénzügynyomozói szakról? Ugyan csak felületesen néztem át az oldalt, és csak ezt találtam: [link] Néhány dokumentumban vannak szakirányok, de csak az a négy, amit a felvi statisztikában is látni a pontszámoknál. ( [link] )


Be tudnád linkelni a helyeket, ahol találtad? Bennem is felkeltette az érdeklődést.

2016. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kicsit lejjebb kell keresni mert itt is külön fel van tüntetve a pénzügyi nyomozói is.


[link]


bűnügyi [[adó- és pénzügyi nyomozó]


Képzési szint: Alapképzés


Munkarend: Nappali


Finanszírozási forma: Támogatott


Képzési idő (félév): 8

2016. dec. 30. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Kari honlapon kerestem, azért nem találtam akkor.

Elég érdekes, amit küldtél. Nem lehet, hogy mostanság lett változtatás? Általában akkor szokott ilyen helyzet kialakulni. Szerintem csak a szak neve megváltozott, meg a képzési idők is (meg a ta tervben is egy-két dolog). A felvi.hu oldalán is így vannak feltüntetve:

[link]

Szerintem a ponthatár hasonló lesz, mint eddig a nappali pénzügyi nyomozóin. De sajnos elég nehéz megmondani, főleg, ha ez tényleg egy módosult szak. A 2017 májusi érettségi időszakra, és az ehhez tartozó jelentkezésre elég sok módosítást csináltak, szóval már megszokhattuk. :/


Tapasztalatokat sajnos nem tudok mondani.

2016. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szakkal kapcsolatban kérdésed van, hogy miben nyilvánul meg a módosulás, vagy nem világos ezzel kapcsolatban valami, nyugodtan írj e-mailt az egyetemnek, ők talán tájékozottabbak. :)
2016. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Január 27-én lesz nyílt nap a karon. Oda elmegyek és remélem választ kapok.
2017. jan. 2. 00:02
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Elsőéves vagyok pénzügyi nyomozói szakirányon. Jövőévtől lesz változtatás a karunkon, bejön a 8 féléves képzés. Eddig lehetett jelentkezni pénzügyi nyomozóira(6 féléves), következő tanévtől ez adó- és pénzügyi nyomozói(8 féléves) lesz. Ponthatár ezért sem volt eddig ilyen szakirányon, de ha visszakeresed az előző éveket, nagy volt az ingadozás az összes szakirányon. Ez csak a jelentkezőktől függ, hogy mennyi lesz, de azért a 400+ pontot próbáld meg belőni, azzal biztosabb a helyzeted (nyelvvizsga kötelező egyébként is).

Az egyetemről pedig nekem pozitív véleményem van, szeretek ide járni.

Remélem segítettem, sok sikert az érettségihez! :)

2017. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!