Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen informatika? Valaki...

Egyetemen informatika? Valaki valaszolna?

Figyelt kérdés

Lenne nehany kerdesem:

1. Pontosan milyen szakon vagy? (Programtervezo informatikus, mernokinformatikus, stb)

2. Melyik egyetemen tanulsz/tanultal?

3. Milyen eredmenyekkel vettek fel?

4. Mekkora informatikai tudassal rendelkeztel mikor elkezted az iskolat?

5. Megbantad, hogy jelentkeztel?

Hirtelen ennyi. Mindenkinek kuldom a zold kezet (ha ertelmes es hasznos a valasza)


2016. dec. 30. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Proginfó

2. SZTE

3. ~365 pontom volt anno, de azóta is baromi alacsony a ponthatár (BSc-re, meg MSc-re is) Nyilván infóból, matekból jó voltam, angolul meg abszolút nem tudtam még akkor

4. Infós szakközépbe jártam, plusz emelteztem, úgy kb ennyi. De a középsulis infó sehol sincs a valódihoz (értsd úgy, hogy senkit az ég világon nem érdekel, hogy ki milyen gyorsan tud szöveget formázni word-be, szval ezt nem érdemes viszonyítási alapnak venni (sztem)).

5. Ezt nem lehet megítélni, ahhoz tudni kéne, mi történt volna ha nem jövök egyetemre :D

2016. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. gazdaságinformatikus

2. Nyugat-magyarországi Egyetem

3. 3-as matek, 4-es történelem érettségi

4. Alapból gazdaságinformatika irányban tanultam szakközépiskolában.

5. Igen is meg nem is. Ha tehetném, más egyetemre mentem volna, mondjuk Budapestre, mert az itteni egyetem rossz. De sajnos a szüleim nem tudták volna fizetni a pesti létet.

2016. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Mérnökinfó

2. Óbudai

3. 400 pont fölött valamivel

4. Emeltszintű érettségiztem infóból, de az szinte semmit sem ért, maximum pár dolog nem teljesen idegen. Ha tényleg érdekel, akkor jobban jársz ha otthon tanulsz.

5. Nem bántam meg.

2017. jan. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!