Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bukásra állok németből,...

Bukásra állok németből, hogyan kezdjek neki a rendes tanulásnak?

Figyelt kérdés
Sajnos sosem tanultam még igazán rendesen, pláne nem németet. A suliban szeretnék maradni, de az ugye nehéz ha bukásra állok. Már 2x beszéltek a szüleimmel, egyszer én és az igazgató is ott voltunk. De most összeszedem magam, csak nem tudom, hogyan tanuljak hatékonyan németet.

2017. jan. 2. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek, ha üziben elmondod a részleteket is a helyzeteddel kapcsolatban.
2017. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem, hogy középsuliban én is megbuktam matekból, félévkor föciből, magyarból kettes voltam és németet tanultam. Azóta szereztem egy OKJ szakmát, jó eredményekkel emelt érettségiztem magyarból és angolból (amit 2014-ben kezdtem el tanulni, a nulláról). Most adom be a felvételimet egyetemre.
2017. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2018. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magántanárhoz menj

korrepetálásra

2018. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!