Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újraérettségizés? (lent)

Újraérettségizés? (lent)

Figyelt kérdés

Még 5 évvel ezelőtt amikor érettségiztem nagyon elrontottam az érettségim, középiskolás tanulmányaimról ne is beszéljünk..

A lényeg, azóta változott a szemléletem, megkomolyodtam és kinéztem egy egyetemi szakot, 2 tantárgyból akarok idén újraérettségizni, van okj-m amit többletpontnak beszámítanak. Vannak még mások is így hogy anno elrontották de idővel megváltoztak és már máshogy látják a világot? Kicsit furán érzem magam hogy ennyi idő után újra megyek pont én aki régen lesz@rta a tanulást



2017. jan. 3. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon jó, hogy újramész! Sok sikert! :)
2017. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg diákkal találkoztam már, aki erre adta a fejét, volt 21 és 35 éves is. Legyen kitartásod és fokozatosan építsd fel az anyagokat, a kezdetektől, így éri meg.


Sok sikert!

2017. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, minden erőmmel azon leszek, hogy a lehető legjobb eredményt érjem el az érettségin (és persze a továbbiakban)

A felkészülést az alapoktól kezdtem, és szépen haladok.


Saját magamon is észrevettem, hogy hihetetlen ennyi idő alatt mennyit tud változni az ember...

:)

2017. jan. 4. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is később kezdem. Elég súlyos körülmények játszottak közre, amiket meg kellett oldanom. Ne érezd furán magad :)
2017. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Például én. Leszartam a gimit, utána elmentem OKJ-ra (most is ott vagyok) bármiféle cél nélkül. Aztán ott elütött a "valóság vonat", láttam milyen kilátásaim vannak ezzel a hozzáállással és munkával, jó kis minimálbéres meló, vagy hátrahagyva a családot barátokat mindenkit elhúzok külföldre az ottani minimálbérért. Azóta újraéretségiztem matekból, majdnem 40 pontot javítottam, letettem a nyelvvizsgát, és most suli mellett még tanfolyamra is járok. Idén felvételizek egyetemre, és még soha nem voltam ilyen motivált, igaz soha nem is volt ilyen nehéz nekem. Neked is csak gratulálni tudok. Melyik egyetem melyik szakát nézted ki, egyébként? :)
2017. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!