Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok emelt szintű Biológia...

Tudnátok emelt szintű Biológia érettségihez ajánlani könyveket, munkafüzeteket?

Figyelt kérdés
Olyan könyv kellene amiből feltudnék készülni emelt szintű bios érettségire itthon. És kellene egy olyan munkafüzet is amiben vannak feladatsorok amik azokhoz a témákhoz kapcsolódnak ami a könyvben is benne van és megtudom oldani ha végeztem egy adott fejezettel és tudom gyakorolni! Esetleg valaki aki orvosira jár tudna ajánlani ?
2017. jan. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Fazekas-Szerenyi Biologia 1-2. Boven kimeriti az emelt kovetelmenyeit.
2017. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Panemsuli - Biológia, Nagy Etele kidolgozott érettségi követelmény (azt a google-be beütve megtalálod)
2017. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja Nagy Etele is jo. En ezt kombinaltam a Biologia 1-2-vel, mert a konyvben reszletesen le van vezetve minden, es igy nagyon jol ertheto volt minden.
2017. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!