Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Leírná nekem valaki a tapaszta...

Leírná nekem valaki a tapasztalatát a diákhitelről?

Figyelt kérdés
Szak, szabad felhasználású vagy tandíjas diákhitel volt e, gond nélkül tudod e fizetni, miért vállaltad be,és szerinted megérte e.
2017. jan. 5. 09:34
 1/2 Exti11 válasza:
Szia. Még 2003-ban igényeltem, összesen 750.000-et 3 év alatt, mert apukám egyedül nevelt minket és kellett egy kis kiegészítés. Most tartok ott hogy visszafizettem már 1.500.000 ft-ot és van még hátra 500.000 ft. Szóval egy hatalmas átverés ami arról szól, hogy még mielőtt elkezdenéd az önálló felnőtt életed már eladósítanak. Ha visszamehetnék nem venném fel, inkább melót keresnék vagy meghúznám a nadrágszíjat. Senkinek sem ajánlom, hogy igénybe vegye, akármilyen csábító is. De ezt neked kell eldöntened. Ja és amint befejezed a sulit a következő hónapban már fizetned kell akár van melód akár nincs.
2017. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Exti,

a 3 évre vettél fel összesen 750.000- Ft-ot? havi vagy félévi folyósítással mennyit?


komolyan mondott hogy a duplájára emelkedett a visszafizetnivaló összeg?? ez azért durva

2017. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!