Mit kellene tanulnom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, eléggé rosszul érzem magam jelen állapotomban, ami nagyrészét az iskolámban ért csalódás sorozatoknak köszönhetek, ezen változtatni akarok( ezt nem szeretném részletezni). Elememet érzem a sportokban és hatalmas örömöt, legyen szó bármilyen testmozgásról, érdekel az anstómia is érdekel. Mostani iskolám főként nyelvi beállítottságú középszinten állok spanyolból és angolból. Milyen szakmába tanulhatnék tovább, egyáltalán meglehetne élni ebből?

2017. jan. 5. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozhatsz fogtechnikával. Én is az vagyok és nagyon bejött. De ami érdekel azt tanuld. Ha olyan az átlagod akkor menj egyetemre. Ezt neked kell eldöntened, nem másnak.
2017. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!