Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen teruleten kene tanulnom...

Milyen teruleten kene tanulnom ehhez?

Figyelt kérdés
Erdekelnek az illo olajok, egeszseges osszetevoju elelmiszerek, egeszseges taplalkozas. Akar egy bio boltot is nyitnek, csak nem tudom, hogy kell-e hozza valamilyen szakma? Eletmod tanacsado is lennek, vagy valami hasonlo. Hol tanuljak ehhez? Dietetikusnak utana jartam, de attol elment a kedvem...
2016. nov. 10. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetgyógyász? :)
2016. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is rossz, sőt! :) jöhetnek még válaszok!
2016. nov. 10. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Vajon mennyire lehet vele elhelyezkedni? :/
2016. nov. 10. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy és szeretettel csinálod, akkor ezt mások is meg fogják érezni. Én nem hiszek abban, hogy ott a piac, üresen és várja a szakembereket. Abban hiszek, hogy van egy jó szakember, és kreálódik körülötte a piac. Adj bele mindent, minden szenvedélyed, mosolyod, és menni fog! Az emberek megérzik!
2016. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!