Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az emelt érettségi...

Szerintetek az emelt érettségiig fel tudok készülni emelt matekból egymagamban?

Figyelt kérdés
Sajnos családi problémák miatt elégé sokat kell dolgoznom hogy meg tudjunk élni amivel nincs is semmi bajom de hiába fizettem be magamat egy matek tanfolyamra képtelen vagyok eljárni mert dolgozom szinte minden nap . Tudom már eddig is foglalkoznom kellet volna vele de eddig egyszerűen semennyire nem volt rá energiám viszont most már kocsival tudok járni dolgozni és így rengeteg időt megspórolok és tudok ezzel si végre normálisan foglalkozni (napi 2-3 óra ) . Eddig nagyon jól ment a matek faktra is jártam tavaly suliban de biztosan koptam azóta . Matek tanárom azt mondta szerinte egy gyorstalpaló 50 órás kurzus alatt röhögve felhoznának engem csak sajnos nem találtam olyat ahova este 9-10 körül kell menni és hajnali 1-ig 2-ig tartana :D Tavaly a középszintű érettségim 87%-os lett (olyanokat csesztem el hogy sírtam a röhögéstől a bénaságomon szinte csak elszámolási hibáim voltak .. ) Így hogy dolgozom viszont van egy kis pénzem hogy az otthoni tanulásomat finanszírozzam . Már vettem 2 középszintű érettségire felkészítő feladat gyűjteményt és 3 emeltet + két darab szóbeli tétel összefoglalót (a közepet azért hogy gyorsan végigcsinálom hogy kicsit vissza rázódjak) illetve külön emelt szintű tankönyvet . És az a kérdésem hogy itthon ha valóban készülök mennyire megvalósítható hogy fel tudjak készülni ezek alapján ? A cél hogy olyan 60%-ot érjek el az emelten .

2017. jan. 6. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. A megfelelő könyveket vetted, akár 90% fölött is írhatod ha foglalkozol vele rendszeresen.
2017. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!