Melyik szakot válasszam?

Figyelt kérdés

Az már biztos, hogy a Corvinus lesz a kiszemeltem (idén érettségizem amugy) viszont ezek a szakok közül nem tudok választani, mivel valahogy nem tudok különbséget tenni közöttük: Nemzetközi Gazdálkodás, Gazdálkodás és menedzsment, Kereskedelem és Marketing illetve Emberi Erőforrásokról lenne szó. Az lenne a kérdéaem, hogy aki ezekre a szakokra jár vagy ér thozzájuk, el tudná magyarázni, hogy azért mégis mi az az árnyalatnyi (vagy éppen óriási) különbség közöttük? 18/F


Ps A legjobban az NG érdekel (de igazából mind xd) arra nembiztos hogy meglesz a pont, ilyenkor ha pl felvesznek Gazdmen-re van lehetőség valahogy átiratkozni vagy valami?



2017. jan. 7. 09:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ahh, nemigen.. most megvaltoztattak es vagy 10 sort ir csak rola, de nekem emberek szemelyes tapsztalatai kellenek, es nem egy szakszavakkal leirt rizsdaralas..
2017. jan. 8. 19:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs akkora különbség a szakok között, főleg ha később mesterre is szeretnél menni. Gazd men-t viszont tényleg csak akkor válaszd ha nem tudod még mivel akarsz foglalkozni.
2017. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, ezt a gazdmenes dolgot hogy érted? Amugy tenyleg nemtudom meg utana mit szeretnek, ugy terveztem hogy egyelore ez erdekel es utana ha bekerulok

Majd latom

2017. jan. 10. 23:38
 14/14 anonim ***** válasza:

önköltségesen de államin is a BGE-t ajánlom. Matek nélkül itt (BCE-n) államin nem lehet maradni, ha önköltségen vagy a 350.000 már nem éri meg a képzést, még akkor sem ha a hirhedt Corvinus Egyetemről van szó.


Privit is írhatsz bármiről kérdezhetsz.

2017. jan. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!