Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most tudom sok ilyen kérdés...

Most tudom sok ilyen kérdés van de megkérdem mert erre választ még nem találtam. Többi lent! AKkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok.. Eddig az volt hogy rendőr akarok lenni de rájöttem nem nekem való .. éjszakázás + fagyoskodás szóval most jött az hogy tesitanár.. Okés emellé még akarok angol tanár lenni de jelenleg németet tanulok de németül beszélni nem tok angolul meg eltok beszélgetni hogy hogy vagy meg milyen napod volt stb.. hol mehetek tesi+angoltanárnak??
2017. jan. 7. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Korai ezen gondolkodni, míg az általánost sem végezted el. Ha tanár akarsz lenni, célozz meg egy jobb gimnáziumot, ahol erős az angol. Tesi tanításhoz meg nem árt, ha jó kondiban vagy, jó a mozgáskoordinációd.
2017. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az majd egyetem lesz, egyelőre keress egy jó gimit, és végezd el azt.
2017. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!