Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a szóbeli felvételi a...

Milyen a szóbeli felvételi a Hunfalvyban?

Figyelt kérdés
Japán-angol tagozatra szeretnék menni, arra lennék kíváncsi hogy miket fognak esetleg kérdezni, lesz-e valamilyen írásbeli része pl.: szövegértés. Igazábol minden érdekel ezzel kapcsolatban, hogy zajlik stb. :D

2017. jan. 8. 14:47
 1/10 anonim válasza:

Szia én tavaly felvételiztem és három részből fog állni a szóbeli ^^ Fogsz kapni egy matek, egy magyar lapot és egy "Tünde nyelves" papírt amivel azt mérik fel, hogy mennyire tudnál idegen nyelvet tanulni. Ha jól emlékszem 15 vagy 30 percet fogsz kapni és utána odahivnak, mindegyik tanár (egy idegen nyelvű, egy magyar és egy matek tanár) fog kérdezni valamit az egyik feladatról, egy kicsikét még rólad is fognak kérdezgetni Ezt-azt, de ne izguld túl, mert mindegyik tanár kedves lesz és ne ess kétségbe, ha valami nem megy, próbáld magabiztosnak mutatni magad, mert azzal megnyerő leszel nekik. C:

Sok sikert a felvételihez ^^

2017. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod sokat segített nagyon tényleg ^^ am lenne még egy pár kérdésem xdd

Milyen jegyeid voltak mikor felvettek oda?

És milyen a közösség, társaság? Sajnos elég sok helyen olvastam azt, hogy nem a legjobb :c ez tényleg így van? ^^

2017. jan. 16. 15:21
 3/10 anonim válasza:
Amikor felvettek az év végi átlagom 4,8 volt, de egyébként is ez a 4,... átlag volt jellemző mindenkire. A közösség évfolyam szinten rendkívül jó ( annak ellenére,hogy nem vagyok nyílt típus rendkívül sok barátom van az évfolyamomon), az osztályon belül pedig elég vegyes, van akivel nagyon jól kijövök, de van, akivel messzire kerüljük egymást, de ez nem jelenti, hogy nálatok ez lesz. A társaság tényleg attól függ, hogy milyen embereket fogsz ki. Én a legelején például nagyon rosszul éreztem magam, sulit akartam váltani, de így idővel nagyon megszerettem az osztályomat is. :D
2017. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hm értem köszi ismét ^^ nagyon örülök, hogy valaki válaszolt mert nagyon izgulok így suli váltás szinten és jó hallani másokat akik már átmentek ezen :D
2017. jan. 16. 22:17
 5/10 anonim válasza:
Hali :D az előzőeket csak annyival szeretném kiegészíteni, hogy 15 perc felkészülési időd lesz mielőtt behívnak és utána 30 percig írhatod, viszont koncentrálnod kell mivel nem csak te leszel bent hanem még 2 veled egykorú. Az egyik szintén írni fog, a másik viszont közben épp szóbelizni fog és elég zavaró tud lenni. De ne izgulj, még engem is felvettek oda szóval no para :D . Ha a japánnal kapcsolatban van kérdésed akkor is nyugodtan kérdezhetsz. ^^
2017. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod ^^ annyi kérdésem lenne, hogy milyen a japán oktatás és mennyire haladtok? :)
2017. jan. 24. 19:30
 7/10 anonim válasza:
A tanár mindent jól elmagyaráz és az írásjeleket (katakana, hiragana) már egy hónap után tudni fogjátok. Természetesen már olvasni és írni is fogtok tudni legkésőbb október közepére (igaz kicsit zötyögősen de menni fog). Heti 5 órában gyorsan fogtok haladni.
2017. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Én is oda szeretnék menni német-angolra ^^ hogy hívnak?
2017. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Angol-németre de mindegy előző voltam :D
2017. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát az titok ;) xd
2017. jan. 27. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!