Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek inkább a gazdaság...

Mit tegyek inkább a gazdaság világa vagy a jog világa?

Figyelt kérdés
Már régóta ezen gondolkozom és folyamatosan gyötör. Persze még elég messze van a döntés de én akkor is tisztában akarok lenni a jövőmmel. Imádom a történelmet ,az a kedvenc tantárgyam ezért gondoltam jogra de ugyanakkor imádom a grafikonokat is ötös vagyok matekból. Ezért nem tudok dönteni melyik ,de azért az segítene ha leírnátok a diploma utáni elhelyezkedés minőségét mert ez alapján könnyebb lesz dönteni. Ja, és nem szeretnék olyan válaszok,hogy:'Egyikre se mennjél mert túlképzés van és nem éri meg'. A túlképzéssel én is tisztában vagyok:D

2017. jan. 8. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha van jogász ismertséged, akkor könnyebb elhelyezkedni. Anélkül, nehéz elindulni, és ha nem épp multinál találsz helyet, kevés a pénz is.
2017. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először tanulj meg írni és fogalmazni magyarul, mert anélkül egyik területen sincs esélyed.
2017. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
11:24-es köszönöm az építő jellegű kritikát de máskor inkább a kérdésemre válaszolj,ne kritizálj!
2017. jan. 9. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Állatorvosrol letettel? 😃
2017. jan. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ki az a 4#-es és honnan tud erről?😓😓
2017. jan. 11. 17:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tettem le az állatorvosról😊😊
2017. jan. 11. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Kitaláltam 😃 Csak azert, mert errol a kettőről tettel fel kerdest csak.
2017. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Láttad az előző kérdéseimet??!
2017. jan. 11. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, válaszoltam is. Aztan privatban is beszeltunk 😃 A neved alapjan azonositottam a kerdest :)
2017. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!