Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőr szeretnék lenni, mi a...

Rendőr szeretnék lenni, mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es és innen még van 4 évem az érettségimig. (Mert most nyelvi előkészítőbe járok) Már régóta gondolkozom a dolgom, de most már majdnem biztos vagyok benne. Ötödik osztálytól egy elit gimnáziumba járok, eddig egy kivételével az összes év végi átlagom 4,7 fölött van (a legrosszabb sajnos 4,5 lett). Tudom, hogy a rendészeti egyetem nagyon kemény ezért mindig arra törekedtem, hogy kihozzam magamból a maximumot. Miből kellene majd emelt szintű érettségit tennem, hogy legalább esélyem legyen a bekerülésre?

2017. jan. 10. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell emelt érettségit tenned, hogy felvegyenek.

Itt nézelődj, ide van írva:

[link]

2017. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére még van 4 éved, addig megjöhet az eszed, hogy rendes szakmát válassz.

Gondolkozz el:

szeretsz emberekkel kicseszni?

szeretsz hazudni, hogy neked adjanak igazat?

szereted, ha köpködnek utánad?

2017. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló. Nem feltétlenül parkolóőr szeretnék lenni. Nem csak 1 fajtája van a rendőröknek. Én például szívesen lennék bűnügyi helyszínelő, bár gondolom ahhoz extra sokat kell tanulni, de szerintem nem lehetetlen. És lehet, hogy ha az lennék akkor nem köpködnének utánam. De lehet, hogy mégis. Ki tudja?
2017. jan. 24. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!