Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 3 hete elvették a forgalmit,...

3 hete elvették a forgalmit, mert a rendőr szerint 2004 (10 éve! ) nincs forgalomba.2014.11.24-én vették el, azt mondták, hogy 5 nap múlva küldenek róla papír azóta semmi infó. Mi a teendőm? Forgalmi nélkül eladható bontóba az autó?

Figyelt kérdés
A furcsaság az, hogy mi 7 éve vettük hivatalos úton használtan.
2014. dec. 16. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
van ügyfélkapudÍ? Ott lehet rendszám alapján keresni, látod, ha tényleg nincs forgalomban, mert simán téved a rendőr is.
2014. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Mi a teendőm?


Írni a dzsákorikérdisre.....

Utánajárni cuni. Rendőrség, okmányiroda, satöbbi.



Forgalmi nélkül eladható bontóba az autó?


Persze. A rendszámot meg dobd a szelektívbe, mer alumínium. Ugyanis forgalmi nélkül nem adod le.

2014. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szüleimnek is volt olyan, hogy valamit elírtak az okmányirodában és véletlenül az ő autójukat vonták így ki a forgalomból. Járj utána...
2014. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rendőrség, okmányiroda. Érdeklődni kell ezért mert elképzelhető hogy véletlen vonták ki a forgalomból. Mert én 1 éve vettem át bátyám autóját mert ő újat akart venni, de eladni sem akarta, így mégis a családban maradt csak az én nevemen van meg én is használom, és amikor elintéztünk minden papírt akkor minden okés volt, de egyszer lekapcsoltak engem is a rendőrök, átnézték az adatokat, mindent és közölték hogy az autó ki lett vonva a forgalomból pont aznap amikor átírattuk az én nevemre. Én akkor ezt kibírtam magyarázni, a rendőr is elég rendes volt mert mondta hogy elenged és vissza adja a forgalmit is, de feltétlenül járjak utána mert legközelebb akár ő, akár másik kollégája állít félre simán elveszi a forgalmit és akkor még többet szívok majd vele. Én akkor egyből az okmányirodába mentem és kiderült hogy ők nyomtak félre valamit, gyorsan helyre állították a dogokat. Utána bementem a rendőrségre hogy velük is megnézessem hogy tényleg, jó-e nincs-e valami gáz, és mindent rendben találtak. Azóta semmi gondom nincs.


Autót a bontóba csak forgalmival együtt vesznek át.

2014. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendőrség, okmányiroda, minél előbb. Mi csak parkolóbírságot kaptunk (a rendőrségtől!) olyan utcáról aminek még a környékén se jártunk soha.
2014. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

valamivel tudod igazolni, hogy a rendőr elvette? mert az fontos, aztán okmányiroda...

mi van az eredetiség-vizsgálattal? okosba ment, vagy valami kókler csinálta, illetve te vitted el?

mert arról is van dokument, lehet reklamálni..(ott is)


miért akarod egyből bontóba adni? mintha valamit már sejtenél...


oda is kell egy forgalmi, ami a nevedre szól...

2014. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fizetsz az autó után évenként teljesítményadót? Ha igen, akkor nincs kivonva a forgalomból. Ha nem jön csekk, vagy a számládról nem szokták levenni a pénzt, akkor nagy eséllyel ki van vonva.
2014. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OKMÁNYIRODA!

Ez nem ritkaság. A rendőr NEM tévedett. Valamiért 10 éve kivonták a forgalomból a kocsit. Attól még műszakid lehet, mert a vizsgaállomáson nem látják ezt a nyilvántartást. Csak az a kérdés, 7 éve hogy tudtátok átírni.

2014. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha kivonták a forgalomból, akkor hogyan mehetett vizsgára?
2014. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!